- 20%

A-Derma – Rheacalm rich

1,920 Lekë 2,400 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Rheacalm rich

Krem qetësues Aderma Rheacalm Rich ka një teksturë të pasur dhe kremoze e cila depërton shpejt dhe e lë lëkurën të butë dhe të rehatshme. Qetëson dhe mbron lëkurat e dobëta, reaktive ose intolerante dhe zvogëlon rekativitetin kutan në mënyrë të qëndrueshme.

 • Pa aromë
 • Pa paraben
 • Pa alkool

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në fytyrë të pastër.

Firma

Pierre Fabre

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Sucrose Stearate, Sucrose Distearate, Butylene Glycol, Microcrystalline Wax (Cera Microcristallina), (Avena Sativa (Oat) Leaf/Stem Extract)*, Bht, Carbomer, Disodium EDTA, Paraffin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Rheacalm rich”

LART

×