- 20%

A-Derma – Phys-Ac Purifying Foaming Gel

1,760 Lekë 2,200 Lekë

Xhel pastrues për lëkura të yndyrshme ,për lëkurat mikse, ose me tendencë aknesh.

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Phys-Ac Purifying Foaming Gel

A-Derma Phys-Ac xhel pastrues për lëkura të yndyrshme është një xhel pastrues i butë i përshtatshëm për higjenën e përditshme të lëkurave mikse, të yndyrshme ose me tendencë aknesh. I pasur me ekstrakt të tërshërës Rhealba®, e cila ribalancon dhe zbut lëkurën dhe Acid Glutamik, që stabilizon pH e lëkurës, kjo formulë shumë e lehtë pastron lëkurën pa e tharë. Lëkura është e freskët dhe e matifikuar, e butë dhe rrezatuese.

 • Pa sapun
 • pH i balancuar
 • Nuk djeg sytë
 • Jo komedogjenik
 • I zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike
 • I përshtatshëm për të rritur dhe adoleshentë mbi 13 vjeç

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

A-derma

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml

Water (Aqua), Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Cocoyl Glutamate, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Chloride, Avena Sativa (Oat) Leaf/Stem Extract (Avena Sativa Leaf/Stem Extract), Caprylyl Glycol, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Citric Acid, Coco-Glucoside, Fragrance (Parfum), Glutamic Acid, Glyceryl Oleate, Glycyrrhetinic Acid, Green 5 (Ci61570), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Phys-Ac Purifying Foaming Gel”

LART

×