- 20%

A-Derma – Phys-Ac Hydra

1,760 Lekë 2,200 Lekë

Rezultati:Lëkura është e hidratuar, e qetë dhe e matifikuar.

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Phys-Ac Hydra

Aderma Phys-Ac Hydra krem kompensues, është një krem hidratues i dedikuar për lëkurat me tendencë akneike.

Lëndët aktive me origjinë vegjetale limitojnë dehidratimin dhe largojnë ndjesinë e tërheqjes apo pickemeve të lëkurës (të zakonshme në lëkura të dehidratuara).

Krem i pasur në prekjo por jo vajor. Lë në lëkurë një shtresë mbrojtëse të mëndafshtë pa efektin ngjitës apo ndjesinë e yndyrës. Me një aromë delikate.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër, të thatë.

Firma

A-derma

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Përbërësit
Water (Aqua), Isopropyl Palmitae, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Butyrospermum Parkii Butter), Glycerin, 1.2-Hexanediol, Arachidyl Alcohol, Beeswaax (Cera Alba), Glyceryl Stearate, Methyl Gluceth-20, Peg-100 Stearate, Acrylates/Acrylamide Copolymer, Arachidyl Glucoside, Avena Sativa (Oat) Leaf/Stem Extract (Avena Sativa Leaf/Stem Extract), Behenyl Alcohol, Citric, Acid, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Glutamic Acid, Glycyrrhetinic Acid, Mineral Oil, (Paraffinum Liquidum), Polysorbate 85, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Phys-Ac Hydra”

LART

×