- 20%

A-Derma – Invisible Fluid SPF 50+

2,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Invisible Fluid SPF 50

Invisible fluid Spf 50 me teknologjinë e tij të re “3-Second Instant Dry”, thithet shpejt, ofron një ndjesi të matifikuese dhe është mbrojtja perfekte si në qytet ashtu edhe në plazh.

Ky fluid shkon përtej mbrojtjes së thjeshtë falë 2 efekteve shtesë: Forcon dhe Siguron lëkurën nga dëmtimet e lidhura me diellin.

Tekstura e tij fluide  e padukshme është krijuar posaçërisht për një lëkurë të brishtë , mikse të yndyrshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë dhe në qafë para ekspozimit në diell. Riaplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

A-derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

SPF

50+

1. Patented* photoprotection system: protects skin from UV. Photostable and water resistant
2. PATENTED* INNOVATIVE SUN CARE ACTIVE INGREDIENT– Barriestolide®, derived from Rhealba® Oat Plantlets Oil: strengthens skin barriers made fragile by the sun
3. Rhealba® Oat Plantlets Oil: secures your cells’ defences** against UVA
4. A duo of absorbent powders: 3-Second Instant Dry Technology – ultra-rapid absorption – dry feel and invisible finish

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Invisible Fluid SPF 50+”

LART