A-Derma – Xhel larës qetësues për lëkura të ndjeshme

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Xhel larës qetësues për lëkura të ndjeshme

Moussant Apaisant Gel është një xhel pastrues, qetësues për lëkurat e ndjeshme dhe të brishta, i përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.Ndihmon në parandalimin e tharjes falë agjentëve super-lubrifikues që përmban, ndërsa pH neutral ndihmon në pastrimin e lëkurës pa e tharë. Ka një aromë të veçantë.I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur.

 • I përshtatshëm për të gjithë trupin
 • Ideale për lëkurë të ndjeshme
 • Shkumë e butë dhe kremoze
 • Nuk e than lëkurën
 • Emulsioni përmban tërshëra Rhealba. Tërshëra ka vetinë të qetësojë dhe zbutë lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Gjatë dushit alikojeni në lekurë të lagur dhe masazhojeni. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Informacion Shtesë

Firma

A-derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml, 500ml

Rhealba® Oat Milk → Soothes and softens the skin
Superfatting agents → Prevent drying and soften the skin
Gentle cleansing base (pH 6.5) → Cleanses without irritating the skin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Xhel larës qetësues për lëkura të ndjeshme”

LART

×