- 20%

A-Derma – Exomega Shampo për flokë dhe lëkurë atopike

1,680 Lekë 2,100 Lekë

Lan me butësi dhe zbut lëkurën e kokës, e ideuar në vecanti për flokë dhe lëkurë të thatë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Exomega Shampo për flokë dhe lëkurë atopike
Shampoja e parë në formë shkume e destinuar për higjienën e flokëve dhe të lëkurës reaktive të kokës së bebes dhe fëmijës atopik. Lan me butësi dhe zbut lëkurën e kokës.

 • Pa parfum
 • Pa paraben
 • Pa gaz pulsues
 • Përdoret per fytyrë dhe trup
 • Për bebe, fëmijë e të rritur

Udhëzime për përdorimin

Aplikoni 1-2 pompa në flokë/lëkurë të lagur, masazhojeni butë dhe me pas shpëlani me uje të bollshëm.

Firma

A-derma

Linja

Exomega

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

125ml

• Rhealba® Oat Plantlets Extract → Calms irritations and soothes the skin
• Gentle cleansing base (pH 5.5) → Gently cleanses the skin
• “Filaxérine®, a unique combination of an inducing substance of filaggrin and omega-6 essential fatty acids → Helps restore the cutaneous barrier

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Exomega Shampo për flokë dhe lëkurë atopike”

LART

×