- 20%

A-Derma – Exomega Balsam për lëkura atopike

2,264 Lekë 2,830 Lekë

Balsami qetësues ofron një efekt të menjëhershëm dhe kontrollon ndjesitë e acarimit mbi lëkurat e thata dhe ato atopike.

In stock

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Exomega Balsam për lëkura atopike

Aderma Exomega Control me teksturë ekstremisht të pasur është një balsam kundër gërvishtjeve i rekomanduar për lëkurat e thata me prirje atopike, për të gjithë familjen. Ky balsam qetësues ofron një efekt të menjëhershëm dhe kontrollon ndjesitë e acarimit. Formula e saj përmban një ekstrakt të bimëve organike Rhealba tërshëre. Ideal në fazën akute të dermatitit atopik. Qetëson irritimet dhe hidraton për një kohë të gjatë madje edhe gjatë periudhës së ftohtë. Tashmë me sistemin D.E.F.l. Pa parfum, pa paraben, pa konservues, hipoalergjenik. Fytyrë dhe trup.Për bebe, fëmijë, të rritur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet mesatarisht 2 herë në ditë/mbi lëkurë jo të lezionuar.

Firma

A-derma

Linja

Exomega

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Water (Aqua), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, 10-Hydroxydenoic Acid, Avena Sativa (Oat) Leaf/Stem Extract*, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Peg-100 Stearate, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate.
** Rhealba Oat from Organic Farming.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Exomega Balsam për lëkura atopike”

LART

×