- 20%

A-Derma – Dermalibour Stick Riparues

1,280 Lekë 1,600 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Dermalibour Stick Riparues

Ky stick riparues përmban lehtësues tërshëre rhealba me veti qetësuese dhe anti-irrituese. Përmban gjithashtu oksid zinku që vepron si aktiv i vërtetë mbrojtës për lëkurën. Kripërat e bakrit dhe zinkut veprojnë si aktivë anti-baktere dhe kufizojnë rrezikun e përhapjes së baktereve.Falë formës dhe përmbajtjes së tij, ky stick vepron në dermatitet irritative të lokalizuara dhe që nuk lëngëzojnë si: plasaritje, çarje, dermatite rreth gojës etj., duke evituar mbiinfeksionin e tyre.

 • Pa parfum
 • Pa konservues
 • Aplikohet në fytyrë e trup
 • Për fëmijë e të rritur

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni aq shpesh sa është e nevojshme në zonat e irrituara.

Firma

A-derma

Linja

Dermalibour+

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

8g

Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (Ricinus Communis Seed Oil), Caprylic/Capric Triglycerides, Hydrogenated Castor Oil Isopropyl Palmitate, Beeswax (Cera Alba), Bis-Diglyceryl, Polyacyladipate-2,Zinc, Oxide, Cetyl Esters, Hydrogenated Polyisobutene, Polyethylene, Water (Aqua), Avena Sativa (Oat) Leaf Stem Extract (Avena Sativa Leaf/Stem Extract*), BHT, Copper Sulfate, Propylene Glycol, Zinc Sulfate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Dermalibour Stick Riparues”

LART

×