- 20%

A-Derma – Dermalibour+ Krem Riparues

1,200 Lekë 1,500 Lekë

Kremi Aderma Dermalibour+ ndihmon në trajtimin e infeksioneve bakteriale, në qetësimin e irritimeve, në pastrimin dhe rigjenerimin e lëkurës.

(Creme Reparatrice)

In stock

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Dermalibour+ Krem Riparues
I formuluar posaçërisht për lëkura të irrituara. I përshtatshēm për të gjithë familjen (foshnja, fëmijë dhe të ritur). Në sajë të kombinimit të përbërësve të tij, kompleksit Bakër-Zink dhe ekstrakteve të tërshërës RHEALBA, ndihmon në trajtimin e infeksioneve bakteriale, në qetësimin e irritimeve, në pastrimin dhe rigjenerimin e lëkurës. Zbut lëkurën dhe krijon një shtresë mbrojtëse. Për fytyrën dhe trupin, për irritime të lokalizuara, për zonën e pelenave etj.

Pa parfum. Pa konservues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet 2 herë në ditë në lëkurën e thatë dhe të irrituar.

Firma

A-derma

Linja

Dermalibour+

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Water (Aqua), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Zinc Oxide, Peg-30 Dipolyhydroxystearate, Propylene Glycol, Peg-22/Dodecyl Glycol Copolymer, Avena Sativa (Oat) Leaf/Stem Extract (Avena Sativa Leaf/Stem Extract)*, Copper Sulfate, Magnesium Sulfate Zinc Sulfate.

* Rhealba Oat from Organic Farming.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Dermalibour+ Krem Riparues”

LART

×