- 20%

A-Derma – Cytelium Spray

1,200 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Cytelium Spray

Spray për tharje mund të përdoret nga e gjithë familja për të tharë dhe qetësuar lëkurën e irrituar të prirur ndaj macerimit.

 • Formulë natyrale shumë tolerante
 • 99% përbërës me origjinë natyrale
 • Për të gjithë familjen
 • Formulë e testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik
 • Mund të aplikohet në fytyrë dhe trup

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni mbi zonën e irrituar pasi ta keni pastruar dhe tharë. Aplikojeni sipas nevojës 2-3 herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

A-derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

WATER (AQUA);ZINC OXIDE;HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE;ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER;
AVENA SATIVA (OAT) LEAF/STEM EXTRACT (AVENA SATIVA LEAF/STEM EXTRACT);BENZYL ALCOHOL; SODIUM HYDROXIDE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Cytelium Spray”

LART