- 20%

A-Derma – Krem riparues për duar

880 Lekë

Krem riparues për duar të dëmtuara dhe të dehidratuara.

(CRÈME MAINS)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Krem riparues për duar

Aderma Intense Repair Hand Cream është përshtatur posaçërisht për duart e dehidratuara,të dëmtuara ose të irrituara. Hidraton , qetëson, riparon intensivisht dhe mbron lëkurën nga faktorët e jashtëme (moti i ftohtë, era, uji i fortë …).

* Shtresat e jashtme të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni me masazhe të buta dhe rinovoni aplikimin disa herë në ditë, dhe pas çdo kontakti me ujin.

Firma

A-derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Avena Sativav (Oat) Kernel Flour (Avena Sativa Kernel Flour), Stearic Acid, Sorbitan Trioleate, Trimethylsiloxysilicate, Tocopheryl Acetate, Dipotassium Phosphate, Parfum (Fragrance), Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Sodium Cetearyl Sulfate, Triethanolamine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Krem riparues për duar”

LART