- 20%

A-Derma – Balsam për buzët

880 Lekë

Balsami nga A-Derma rregullon intensivisht buzët e thara, të dëmtuara dhe të çara të të gjithë familjes.

(Baume Levres)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

A-Derma – Balsam për buzët
Balsami nga A-Derma rregullon intensivisht buzët e thara, të dëmtuara dhe të çara të të gjithë familjes.Ky zbutës është formuluar me 8 përbërës: qumësht rhealba tërshëre që qetëson dhe zbut lëkurën, vaj perimesh që ushqen në thellësi, dyllë minerale që krijojnë një film mbrojtës.

Struktura e saj e butë dhe e rehatshme mbron gjatë 6 orëve dhe lë një përfundim natyral në buzë.

 • Pa kolorant
 • Pa parfum
 • Pa konservues
 • Hipoalergjik
 •  Fëmijë dhe të rritur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet mbi buzë sa herë të jetë i nevojshëm.

Firma

A-derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Esters, Beeswax (Cera Alba), Bis Diglyceryl Polyacryladipate-2, Cetearyl Ethylhexanoate, Carpylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Avena Sativa Kernel Flour*, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax (Cera Carnauba), Polyethylene Hydrogenated Polyisobutene, Tocopheryl Acetate, Fragrance, Isopropyl Myristate, Panthenol, Propylene Glycol.

* From Organic Farming.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “A-Derma – Balsam për buzët”

LART