- 20%

YouthLab – Travel Kit (Lëkura normale-të thata)

2,392 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

YouthLab – Travel Kit (Lëkura normale-të thata)

Një çantë “mbijetese” me të gjitha produktet e nevojshme për kujdesin e lëkurës në madhësi udhëtimi, për të pasur një pamje të shëndetshme dhe rinore, në çdo kohë! Një çantë praktike me të gjitha produktet thelbësore, një gjë e domosdoshme në çantën tuaj, në punë, gjatë udhëtimit.

Përmban mini-produkte të:

 • Daily Cleanser 35ml: Pastrues i butë i fytyrës dhe syve dhe pastrues i make-upit me veprim qetësues dhe hidratues.
 • Radiance Mask 20ml: Maskë e cila pastron thellë, gjallëron lëkurën dhe minimizon poret.
 • CC Complete Cream SPF 30 20ml: Kremi- korrektori i pigmentuar që hidraton dhe mbron nga rrezet UV.
 • Oxygen Moisture Cream 20ml: Krem hidratues 24 orë me veprim antioksidues. 
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “YouthLab – Travel Kit (Lëkura normale-të thata)”

LART