- 14%

4U Pharma – Bimunal Syrup

1,590 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

4U Pharma – Bimunal Syrup

Shurupi përmban ekstrakt elderberry (një bimë tradicionale), beta glukane yeastimun (polisakaride natyrore që gjenden në murin e majave të birrës) dhe zink. Ekstrakti i frutave të Elderberry përmban mbi 40 substanca aktive: flavonoide (antocianina, flavanole), polifenole (taninë), substanca minerale (përfshirë hekurin), vitaminë C. Ekstrakti këtij fruti ka veti antivirale, shkatërron viruset dhe e bllokon që të hyjë në qelizë. Gjithashtu parandalon riprodhimin e tij dhe stimulon një përgjigje imune. Përmbajtja e shurupit Bimunal është e natyrore dhe e sigurt për fëmijët nga një 1 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Nëse shurupi merret në 2 orët e para kur shfaqen simptomat e ftohjes dhe gripit dhe në dozën e rekomanduar prej 15 ml në ditë do të shkurtojë kohëzgjatjen e ftohjes dhe gripit me 2 deri në 4 ditë. Një shishe do të jetë e mjaftueshme për 10 ditë trajtuese. Infeksionet virale nuk duhet të zgjasin më shumë se kaq!

Firma

4U Pharma

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “4U Pharma – Bimunal Syrup”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART