SPF Super Sale

Oferta & Sasi të limituara

*ofertat zgjasin deri me 31 gusht

Showing 1–16 of 20 results

La Roche Posay – Anthelios Ultra Cream SPF 50+

(2)
2,465 Lekë 2,900 Lekë

Rilastil – Sun System Age Repair SPF 50+

(0)
2,889 Lekë 3,210 Lekë

Nuxe – Krem dielli SPF 30

(3)
2,295 Lekë 2,700 Lekë

Nuxe – Vaj nxirës për fytyrë dhe trup spf 30

(3)
3,060 Lekë 3,600 Lekë

La Roche Posay – Anthelios Sun Intolerance Cream (SPF 50+)

(1)
2,550 Lekë 3,000 Lekë

Rilastil – Sun System Baby Spray (SPF 50+)

(1)
3,087 Lekë 3,430 Lekë

Nuxe – Qumësht freskues pas dielli për fytyrë dhe trup

(2)
2,210 Lekë 2,600 Lekë

Nuxe – Spraj mbrojtës ndaj diellit për fytyrë dhe trup SPF 20

(1)
2,635 Lekë 3,100 Lekë

Avene – Spray për fëmijë (SPF 50+)

(0)
2,880 Lekë 3,600 Lekë

LART

×