Black Friday

Zbulo ofertat e para te Black Friday. Në ditët në do mund të gjeni dhe oferta të reja. Na ndiqni.

*ofertat janë për kohë & sasi të limituar të produkteve.

 • Mommy's Bliss
 • Mustela
 • Curaprox
 • Neostrata
 • Curasept
 • Nuxe
 • Dermedic
 • Pharmaceris
 • Ducray
 • Pharmasept
 • Jowae
 • Phyto
 • Klorane
 • RvB Lab
 • La Roche Posay
 • Uriage
 • Lierac
 • Vichy
 • Apivita
 • MartiDerm
 • Bioderma
 • Avene

Avene – Ujë termal spray

(55)
520 Lekë1,440 Lekë

La Roche Posay – Cicaplast Baume B5

(17)
1,640 Lekë2,008 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Gel

(30)
1,816 Lekë2,616 Lekë

Bioderma – Sensibio H₂O

(32)
747.50 Lekë2,210 Lekë

Mustela – Krem kundër skuqjes

(14)
680 Lekë

La Roche Posay – Toleriane Caring Wash

(25)
1,680 Lekë2,560 Lekë

La Roche Posay – Effaclar DUO+M

(18)
2,360 Lekë

Curaprox – Furçë dhëmbësh (soft)

(13)
603.50 Lekë

Curaprox – Furçë dhëmbësh (ultra soft)

(14)
603.50 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Micro-peeling Purifying Gel

(13)
1,912 Lekë2,680 Lekë

Klorane – Shampo për rënien e flokëve me kininë

(12)
1,120 Lekë1,760 Lekë

La Roche Posay – Pure Vitamin C10 Serum

(16)
4,400 Lekë

LART