Phytodensia

Rituali anti-age për flokët Phytodensia për flokë të dendur dhe me volum. Vepron në skalp dhe në strukturën e flokut duke i kthyer flokët si në ditët tuaja të rinisë.

Phyto – Phytodensia shampo për flokë me volum

(0)
Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,470 Lekë.

Phyto – Phytodensia maskë volumizuese

(0)
Original price was: 5,600 Lekë.Current price is: 3,920 Lekë.

LART