Supra Radiance

Lufton plakjen e lëkurës duke nxitur eleminimin e dermo-toksinave dhe duke riaktivizuar qelizat. Efekt i testuar dermatologjikisht.

Ideale për moshat: 30+

Përfshin:

  • Kremin e ditës për lëkura normale – mikse
  • Xhel-Kremin e ditës për lëkura normale – të thata
  • Kremin e natës
  • Serumin për sy
  • Maskën rigjeneruese

Lierac – Supra Radiance Detox Serum

(1)
Original price was: 8,190 Lekë.Current price is: 5,733 Lekë.

Lierac – Supra Radiance Krem nate rigjenerues, detoks

(0)
Original price was: 8,450 Lekë.Current price is: 5,915 Lekë.

Lierac – Supra Radiance Maskë që rigjeneron lëkurën, rikthen shkëlqimin dhe tonifikon

(0)
Original price was: 5,850 Lekë.Current price is: 4,095 Lekë.

LART