Tërshërë

Qumështi i tërshërës është i njohur për përmbajtjen e tij të lartë në sheqerna, lipide dhe vitamina, i vërtetuar klinikisht për qetësimin dhe mbrojtjen e flokëve dhe ekuilibrin natyror të skalpit.

Klorane – Shampo e thatë me qumësht tërshëre

(3)
640 Lekë1,400 Lekë

Klorane – Shampo e thatë me tërshëre për flokë të errët

(1)
Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,440 Lekë.

Klorane – Balsam për të gjithë tipet e flokëve me tërshërë

(0)
Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,280 Lekë.

LART