Resveratrol Lift

Caudalie Resveratrol [Lift] : për një efekt lifting natyral dhe të dukshëm. Për lëkura me rrudha, shenja të mimikës dhe lëkura që kanë humbur elasticitetin. Patenta Caudalie Resveratrol [Lift] bashkon Reveratrolin nga rrushi dhe mikro acideve hialuronike për një rezultat të trefishtë, tendosës, anti-rrudhë dhe konturues.

Showing all 5 results

Caudalie – Resveratrol Lift Firming Serum

(0)
6,489 Lekë 7,210 Lekë

LART

×