Dandruff

Bioscalin është firmë lider në Itali për rënien e flokëve, prej më shumë se 25 vitesh. Me disa patenta për përbërës dhe teknologji këto produkte prodhohen nga laboretoret kërkimorë Giuliani.

Për mirëqenien dhe shëndetin e flokëve Bioscalin vjen me disa linja:

Bioscalin – Shampo kundër zbokthit (normal – të yndyrshëm)

(0)
Original price was: 1,720 Lekë.Current price is: 1,204 Lekë.

LART